• B.O.W. Infos Sp. z o.o.

    ul. Reja 13/15
    81-874 Sopot

  • (58) 555 23 40
  • Pon - Pt : 08:00 - 16.00

Jakość i bezpieczeństwo2018-06-05T07:49:55+00:00

jakość i bezpieczeństwo


Wszystkie działania związane z doskonaleniem podejmujemy w trosce o wysoką jakość i bezpieczeństwo świadczonych dla Państwa usług.

Naszym standardem jest działanie według ustalonych procedur, co gwarantuje Państwu wysoką jakość obsługi i bezpieczeństwo przetwarzanych danych. W 2018 r. przeszliśmy audyt recertyfikacyjny w zakresie kompleksowej obsługi wierzytelności w oparciu o normę ISO 9001:2015.

W naszej działalności przestrzegamy zasad etyki zawodowej, a w szczególności:

  • dążymy do osiągnięcia najwyższego etycznego i profesjonalnego poziomu świadczonych usług,

  • nie wykorzystujemy informacji uzyskanych od swoich klientów na ich szkodę w kontaktach z dłużnikami

  • nie stosujemy niewspółmiernej do sytuacji presji i nie podejmujemy działań nadmiernie uderzających w interesy dłużników, lub uwłaczających ich godności osobistej


Ważną rolę w naszej działalności odgrywa także zaplecze IT, które zapewnia skuteczne zarządzanie informacją przy zachowaniu standardów bezpieczeństwa. Aby dynamicznie reagować na potrzeby naszych Klientów, powołaliśmy Zespół Kompetencyjny. W jego skład wchodzą osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, wdrażaniu oraz administrowaniu systemami informatycznymi w bankowości, ubezpieczeniach oraz Siłach Zbrojnych RP. Posiadają one stosowne certyfikaty producentów oprogramowania oraz poświadczenia bezpieczeństwa zezwalające na przetwarzanie danych do klauzuli tajne.

Działania Zespołu pozwalają nam skutecznie reagować na zmieniające się potrzeby Klientów. Jesteśmy w stanie na bieżąco uruchamiać odpowiednie narzędzia informatyczne dostosowane do potrzeb naszych Klientów.

Zadzwoń